Project Description

معرفی رستوران تهران برگر

تهران برگر یک رستوران با سابقه و دوست داشتنی برای تمامی محبوبان برگر در تهران است . رستوران تهران برگر به نوعی از نوادگان رستوران قدیمی طریقت لاله زار که قدمتی صد ساله دارد بوده و هم اکنون در شعب نیاوران، دروس و سعادت آباد مشغول به فعالیت است.

با وجود فضای بسیار کوچک این رستوران هر روزه تعداد مشتریان زیادی برای خوردن طعم های بی نظیر و با کیفیت برگر به این رستوران می آیند و هر روز مواد اولیه تازه و با کیفیت برای این مشتریان خریداری می شود.

 

غذاهای رستوران تهران برگر

گوشت‌ها برگر ها  هر روز تازه خریداری شده در موقع سفارش آماده می شود و هیچ غذایی از قبل آماده ای وجود ندارد. یکی از ویژگی های این برگرها این است که در آن از پیاز استفاده نشده  و بدون مواد افزودنی به صورت خالص گریل می شود تا مزه برگر مانند کباب کوبیده نشود. همچنین نان‌های برگر در این رستوران به شیوه آمریکایی با کره برشته شده و طعمی خاص به برگرها می‌دهد. از دیگر ویژگی های جذاب این رستوران این است که علاوه بر همبرگر دوبل برای برگر خورهای حرفه ای همبرگر تریپل ( سه طبقه) و کوآد (چهار طبقه)  آماده می شود. منو متنوع رستوران برگر شامل انواع همبرگرها، چیزبرگرها، پیتزاها، چیلی برگرها، مرغ و مرغ دبل، میکس و هات داگ است که در کنار پیش غذاهای متنوع و انواع نوشیدنی ها سرو می شود.

 

سرویس بیرون بر رستوران تهرن برگر

تهران برگر، لذت خوردن یک همبرگر عالی و آبدار را در منزل و محل کارتان، داغ داغ به شما هدیه می‌کند. برگرهای این رستوران آنقدر آبدار است که اگر بر حسب تصادف برگر برشته دوست داشتید باید آن را حتما هنگام سفارش قید کنید. در این رستوران می توانید غذاها را تلفنی یا اینترنتی سفارش دهید. فقط اگر برگر را آبدار دوست دارید وقت ثبت سفارش این نکته را قید کنید.

 

بسته بندی رستوران تهران برگر

در طراحی گرافیک محصولات بسته بندی رستوران تهران برگر از رنگ های سیاه و سفید استفاده شده که رنگ سیاه نشان دهنده قدرت، اقتدار، و کنترل است. زمانی که به عنوان رنگ در طراحی بسته‌بندی انتخاب می‌شود محصول، مقتدرانه تر، گران تر و با ارزش تر نشان داده شود. رنگ سیاه یک مقدار رمز و راز، ترس و از سوی دیگر ظرافت و کلاس را به محصول می‌افزاید. مصرف کننده، رنگ سیاه را به عنوان قوی ترین، نمایشی ترین و چشم نواز‌ترین محصول می‌‌نگرد. سیاه و سفید کلاسیک ترین و نمادین‌ترین ترکیب رنگ محسوب می‌‌شوند که قدرت و شفافیت را به همراه نیرو و پاکی‌ نشان می‌‌دهد. از طرف دیگر استفاده از المان ها و نمادهای شهر تهران مانند برج میلاد، برج آزادی، ماشین پیکان و دوچرخه القا کننده حس قدمت، اصالت و همچنین تداعی کننده نام رستوران است.

از جنبه طراحی هندسی و ساختاری رستوران تهران برگر از جعبه های سفره ای و دکمه دار استفاده کرده که راحتی را چه برای آشپزهای خود از لحاظ سرعت بسته بندی و چه برای مشتریان به لحاظ راحتی مصرف به همراه دارد. با طراحی این جعبه ها دیگر نیاز به لیبل و یا نوشتن با خودکار روی جعبه نیست و یا استفاده از طرح جعبه های دکمه دار کارکنان رستوران تهران برگر با سرعت بیشتر نوع ساندویچ و یا همبرگر را مشخص می‌کنند. جعبه های ساندویچ این رستوران نیز طرح سفره ای دارند که بعد از باز کردن درب جعبه، جعبه حالت سفره به خود می گیرد و مشتریان راحت تر نسبت به قبل غذاهای خود را مصرف می کنند.

استفاده از جعبه همبرگر و جعبه ساندویچ دکمه دار نشان دهنده تنوع منو رستوران تهران برگر می باشد. در واقع  این نوع جعبه برای محصولات هم کار بسته بندی همبرگر و ساندویچ را به عهده دارد و هم به نوعی منو متنوع این رستوران را به مشتریان نشان می دهد.