Project Description

بستنی کارول

بستنی کارول اولین فست کژوال دسر در ایران بوده که اصالت و کیفیت سویسی در تهیه و آماده سازی انواع دسرها و نوشیدنی های سرد و گرم را به مشتریان خود ارائه می کند. هم اکنون کارول در دو شعبه سعادت آباد و قیطریه به عاشقان دسر خدمت رسانی می کند.

 

منوی بستنی کارول

منوی کارول شامل انواع وافل، آبمیوه هعای طبیعی، افل و کرپ است که هر روز چند نمونه جدید به آن اضافه می شود.

انواع وافل شامل وافل فندق، وافل کینگ چاکلت، وافل باناراما، وافل استر دیریم و…

آبمیوه های طبیعی کارول شامل : نگرو (آب انبه و شاتوت)، سان لایت ( آب پرتقال و تکه های هلو و آناناس)، ردنایت ( آب انار و تکه های شاتوت و توت فرنگی) و…

انواع دشر ها شامل : دشر سان دای (ترکیب جلاتو، موز و توت فرنگی) استر (لایه های جلاتو فندق، سس شکلات و توت فرنگی)، بانامارا (لایه های جلاتو، سس شکلات و موز) و…

انواع کرپ ها شامل کرپ نوتلا، موز و توت فرنگی

 

بسته بندی محصولات کارول

جعبه ی کرپ همانند جعبه ی وافل امکان حمل آسان را به مشتری میدهد. همکاران ما در واحد مهندسی و طراحی جعبه کرپ را طوری طراحی کرده اند که علاوه بر حمل آسان مصرف محتویاتش نیز آسان باشد.

طراحی بسته بندی وافل به نحوی است که می‌توان همه ی دورچین های مد نظر خود را داشت بدون اینکه باهم مخلوط شوند و طعم آن‌ها عوض شود. در عین حال محتویات داخل جعبه جابجا نمی‌شوند. بستنی دورچین وافل هرگز از جعبه نشت نمی‌کند. واحد طراحی شرکت پویا فراز خلاق برای سهولت در امر حمل وافل، دسته ای روی بسته بندی تعبیه کرده است که با کمک آن می‌توان جعبه را جابجا کرد . درب جعبه ی وافل به راحتی باز می‌شود و محتویاتش به راحتی قابل استفاده می‌باشد.

قیف بستنی کارول نیز  دارای ویژگی هایی نظیر سازگار بودن با محیط زیست، بدون نیاز به آماده‌سازی، حداقل فضا در انبارداری و رعایت بهداشت در بسته بندی و مصرف بستنی است.