Project Description

معرفی انتشارات نشر الگو

«‌نشر الگو‌» در سال ۱۳۸۴  فعالیت خود را در حوزه نشر آغاز نمود و پس از مدتی در بین ناشران آموزشی به جایگاهی مناسب رسیده است. هسته اولیه مؤلفان نشر الگو شامل تعدادی از اعضای هیات علمی مدارس نمونه و برتر ایران است. مهم‌ترین هدفی که این انتشارات به دنبال آن است، برقراری «‌عدالت آموزشی‌» است، عدالت در بهره‌مندی از محتوای آموزشی‌ای که شایسته دانش‌آموزان کوشا باشد. دو ویژگی بارز انتشارات نشر الگو شامل ارزیابی کتاب ها پیش از انتشار توسط دبیران و مشاوران برجسته و همچنین ویرایش مستمر کتاب ها است.

محصولات نشر الگو


ـ انتشار کتاب‌ها به دو صورت کتاب‌های «‌سه‌بعدی» و کتاب‌های «‌تست» تقسیم بندی می شود.
کتاب‌های سه‌بعدی جنبۀ آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به دانش‌آموز کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است. این کتاب‌ها حتی می‌تواند برای دانش‌آموزانی مفید باشد که از نعمت دبیر خوب بی‌بهره‌اند.

کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائۀ پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

بسته بندی محصولات نشر الگو

کتاب و سایر محصولات نشر الگو در جعبه‌های محکم و سه لایه مقوایی دو رو کرافت بسته بندی می‌شوند و یک لایه سلفون روی آن‌ها شیرینگ می‌شود تا در شرایط حمل و نقل حتی در مقابل آب و برف و باران هم نفوذناپذیر باشند.

با توجه به توضیحاتی که در مورد بسته‌بندی کتاب‌ها داده شد، امکان آسیب رسیدن به سفارش‌ها تقریبا صفر است. از جمله ویژگی های این بسته بندی ها می توان به سازگار با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان، حداقل فضا در انبارداری و بدون نیاز به چسب و منگنه بودن جعبه ها اشاره نمود.